הפעלות לבתי ספר – להפוך את המסגרת הבית ספרית לחוויה

  הפעלות לבתי ספר

אין בית ספר שלא מבין את גודל חשיבותה של הפעילות החברתית לילדים במסגרת החינוכית, וכל מוסד חינוכי שוקד על יצירת פעילויות חברתיות לאורך השנה, ואף קיים לכך חלק נכבד מתקציב בית הספר השנתי.

 

הפעלות לבתי ספר יכולות להסתכם בהצגת תאטרון, במשחקים שגרתיים או בנסיעה לקונצרט, או שאפשר לספק לילדים את מה שהם באמת אוהבים, ותוך כדי כך להקנות להם את כל הערכים שאנו מבקשים שהם ירכשו.

 

כדי לספק את מה שהם רוצים ואוהבים, צריך להכיר את הראש של הילדים, ומי שבאמת מכיר אותו הם אלה שמעולם לא שכחו איך להיות ילדים. אלה האנשים שיודעים כיצד להעביר את החוויה האמיתית לילד, לספק לו את מה שהחברה ומערכת החינוך חושבות לנכון שהוא צריך לספוג כדי להפוך לאדם ואזרח טוב, והכל תוך כדי כיף גדול ואמיתי, כמו שרק ילדים רוצים ואוהבים.

 

 

הפעלות לבתי ספר לחוויית לימודים קלה וטובה

ילדים זה שמחה וכמו שחושבים על משלוח מתנה ליולדת או להורים יש צורך לספק לילדים יצירתיות דרך הפעילות האולטימטיבית, צריך ליצור הפעלות לבתי ספר מקוריות כמו הפעלות לסוף שנה, יצירתיות וכיפיות, בצורה שלא יקבלו בשום מקום אחר. לפחות פעילות חברתית אחת מושקעת וטובה תעלה את הילדים לגל אחר במסגרת הבית ספרית שאינה פשוטה כלל לדור הילדים של ימינו.

 

אותם ילדים שפורקים כל עול בתוך המסגרת החינוכית, למעשה זועקים – "תנו לנו להיות ילדים". אם תינתן להם החוויה שהם רוצים, יהיה להם הרבה יותר קל להתנהל בתוך המסגרת אחריה, לכן אירועים ופעילות לילדים תגרום להם להבין שעונים על צרכיהם.

 

כך הילדים גם מקבלים ולא רק נדרשים. אם בית הספר יהפוך להיות עבור הילדים מקום חווייתי, בו הם מקבלים מענה אמיתי לצרכים החברתיים שלהם כמו מסיבת סיום כיתה ו', וגם לצורך שלהם לכייף, יהיה פשוט הרבה יותר להוציא מהם את ההישגים הלימודיים הנדרשים, ואת המשמעת המחויבת במסגרת הבית ספרית.

 

להבין מה הילדים רוצים

פונטש בננה הוא אתר להפעלות לילדים, נוער ומבוגרים. אנחנו מתמחים ביצרת כיף והנאה תוך כדי הקניית ערכים. היתרון הבולט בצוותים שלנו הוא שהם מבינים מה הילדים אוהבים ורוצים, ויודעים לתרגם זאת להפעלות מגוונות, מקוריות ויצירתיות. הניסיון העשיר של הפעלות לבתי ספר שבאמתחתנו, מבטיח לסגל ההוראה שקט ללמד לזמן ארוך לאחר הפעילות. את אותה הנאה הצוותים יודעים לייצר גם לקהל מבוגר יותר, תוך התאמה כמובן לראש ולגיל של קהל היעד.