הפעלות לפורים מקוריות ומהנות המשדרגות את החג

חג הפורים הוא היום הכי כייפי בשנה לילדים וגם למבוגרים. אך הבעיה שהחגיגות בבית הספר הרבה פעמים מסתכמות במשלוח מנות כיתתי, קצת ביתנים ואלי גם הרקדה המונית. הפעלות לפורים ברוח אחרת זה בדיוק מה שהילדים של היום מבקשים ודורשים.

זה הזמן לרוח פורימית אמיתית, שתכניס הרבה שמחה, כיף, הנאה וביחד, גם לילדים, גם לצוות המורים וגם להורים המשתתפים. אז איך מארגנים פורים שמח אמיתי?

 

פורים שילדים אוהבים

זה פשוט! פונטש בננה היא הלהיט הכי חם להפעלות הקיים היום בשוק. למה? כי אנחנו מקוריים, יצירתיים, אנחנו מבינים את הראש של הילדים ואנחנו יודעים לייצר כיף אמיתי. גם בפורים אנחנו יודעים לעשות שמח, ולתת לחג משמעות אמיתית של הנאה, כך שהכיף והשמחה יהיו עדלאידע. מעבר לאווירה הפורימית המתבקשת שאנחנו יוצרים, נפעיל את הילדים לבחירתכם מתוך שלל הפעלות, כשבבסיסן עומדים כיף גדול, העברת הידע והמסורת בצורה מהנה, ולא פחות חשוב שמירה והקנייה של ערכים חינוכיים.

 

הפעלות לפורים חווייתיות

ברוח הפורימית נעביר הפעלות לפורים המוניות או הפעלות בתחנות או הפעלות כיתתיות, ממגוון הפעילויות שאנו מציעים בכל השנה, כמו הפעלת הישרדות או אנגרי בירדס ועוד הפעלות מהנות המותאמות כולן לרוח הילדים העכשווית ומתאימות גם לחג הפורים. או לחילופין פעילויות ייעודיות לחג, כגון: "המגילה שהתגלגלה", המעבירה את סיפור המגילה באופן עכשווי ומודרני תוך כדי חוויה בלתי נגמרת בשיתוף הילדים, ופעילות "המלך מחפש מלכה חדשה" שהיא כולה חוויה פורימית הכוללת הצגה בשיתוף הילדים, משחקים, חידונים ועוד.

 

הנאה לכל גיל

אם רוצים לשדרג את החג אפשר להזמין גם את ההורים לחגוג יחד עם הילדים והמורים, ולבצע הפעלות מהנות הן לילדים והן למבוגרים. שכן הרוח הפורימית מתאימה לא רק לילדים. גם נוער ומבוגרים אוהבים לכייף, להתחפש, לעשות שמח, ולהשתטות פעם אחת בשנה לפחות, ואין חג יותר מתאים לכך מאשר חג הפורים.

פעילות בית הספר יכולה להתקיים גם אחרי הצהריים ובאפשרותכם לשכור מתחם כמו לופט למסיבות ולהזמין את כל הכיתה לערב פורים בלתי נשכח. הפעילויות שלנו מתאימות לכל הגילאים, כשאנו מכוונים לקהל היעד המדובר, גם אם הוא מעורב. פונטש בננה מציעה הפעלות לחנוכה, פעילויות לילדים בסוכות ולא רק פוריפ.הייחודית שלנו בכך שאנו מפעילים אתר להפעלות לילדים, נוער ומבוגרים, ויודעים ליצור חוויה מהנה ובלתי נשכחת לכל גיל וגיל, עם הפעלות לפורים יצירתיות ומקוריות.