ההבדל הדק שבין ימי כייף לבין ימי גיבוש לחברות

חברות רבות במשק הישראלי נחשפו אל היתרונות הרבים הטמונים בכל אותם ימי גיבוש לעובדים, וארגונים רבים נוהגים לקיים פעילויות גיבוש על בסיס תקופתי קבוע אם כאמצעי לביטוי הכרת התודה מצד ההנהלה על תרומתם של העובדים לארגון ולעידודם להמשיך ולתרום, ואם לחיזוק הקשר שבקרב העובדים באותה החברה.

  ימי גיבוש לחברות

 

ימי גיבוש לחברות מהווים הזדמנות נפלאה לשבירת שגרת היום המלחיצה והבנאלית, להתרעננות ושיבה אל העבודה עם מלאי של אנרגיות מחודשות.

יחד עם זאת, כל מי שאינו חי ונושם את תחום הפקת האירועים אינו מודע להבדל הדק הקיים בין ימי כייף וערבי חברה לבין ימי הגיבוש, כאשר לימי הכיף ישנו יעד אחד שהוא מיצוי הנאה מן האירוע, בעוד שימי הגיבוש נועדו להסרת החליפות המעונבות, שבירת המחיצות שבקרב העובדים ויצירת אינטימיות קבוצתית הכרוכה ביצירתיות מחשבתית והתמסרות טוטאלית.

 

פונטש בננה- ימי גיבוש לחברות, וועדי עובדים, מוסדות חינוך ועוד...

עוד בטרם מתכננים ימי גיבוש לחברות מומלץ לקחת בחשבון מספר פרמטרים על מנת להבטיח אירוע מוצלח עם ערך מוסף של הגשמת כל היעדים. המתכון להפקה מוצלחת כולל התייחסות אל גילאי העובדים ונטיותיהם, מיקוד היעדים היקף התקציב אשר הוקצה לשם כך.

אחת הדרכים הכדאיות היא פנייה אל חברת הפקות מקצועית ובעלת מוניטין, אשר יודעת להתאים אופטימאלית את האירוע אל היעדים והתקציב.

אחת מחברות ההפקה המובילות בתחום האירועים היא פונטש בננה, המתמחה בהפקת כל אירוע, בכל קונספט, בכל מקום ולכל גיל החל מהפקת פעילויות לילדים בתל אביב במסגרת בית ספרית, דרך הפעלות ליום הולדת לילדים ומבוגרים וכלה במסיבת רווקות וערבי גיבוש בכל רחבי הארץ.

 

פונטש בננה- המתכון המנצח להפקת אירוע בלתי נשכח

פונטש בננה פועלת מזה שנים רבות בתחום ההפקות לימי כייף, הפקות ימי גיבוש לחברות וכן פעילויות לימי הולדת בכל שכבות הגיל.

ההצלחה והמוניטין הרב שצברה פונטש בננה נובעים משלושה כללי יסוד אשר מנחים את דרכה שהם: איכות, אמינות ומקוריות.

החברה מעסיקה צוות עובדים מקצועי, מוכשר ומיומן בתחומים רבים, תוך הקפדה על מחשבה מקורית, תכנון מדוקדק והפקה מוקפדת, בין אם מדובר במפעילים לסדנאות ODT, מפעילים לימי הולדת, מדריכים לריקודי זומבה או מנחים לסדנאות צחוק וערבי קריוקי.

חברת פונטש בננה מקפידה להתאים את הקונספט אל אופי האירוע, קהל היעד היקף התקציב, ומציעה מגוון רחב של אפשרויות לפעילויות החל מפעילויות סולידיות ועד להפעלות נמרצות בעלות אופי של ספורט אתגרי.

אז אם גם אתם מעוניינים להעניק לעובדיכם מתנה בדמות אירוע בלתי נשכח, צרו עימנו קשר!