מפעילים לימי הולדת- להטוטן, קוסם או אמן בלונים...?

מפעילים לימי הולדת- להטוטן, קוסם או אמן בלונים...?

מאחורי כל אמן בלונים, להטוטן, קוסם או ליצן מסתתר מפעיל שהוא איש מקצוע בעל מומחיות וטכניקות מסוימות בארגז הכלים שלו, המאפיינות אותו, ומבדלות אותו מיתר המפעילים בתחום.

 

מפעילים לימי הולדת הינם, לרוב, אנשי מקצוע שאותם תוכלו למצוא אמנם באירועים כמו הפעלות ליום הולדת, אך גם בהפעלות למתנסים, ימי גיבוש לעובדים, הפעלות בקרב מוסדות חינוך, הפנינג של פעילויות לילדים בתל אביב במהלך חופשות וחגים ועוד.

  מפעילים לימי הולדת

חשוב לציין כי מפעיל יום ההולדת עשוי להיות דמות של ליצן, קוסם או כל דמות אחרת, אך הדמות נועדה לשמש כנקודת פתיחה עבור החיבור עם הילדים, כשהתחפושת הנעימה משמשת למעשה כמעין עטיפה על מנת ליצור את החיבור בדרך משמחת ומהנה כשעל הדרך הוא הוא עטוף במעטה של מבחר בלונים גדול, כל זאת מעורר את יצר הסקרנות וההומור החל מן הרגע הראשון של המפגש.

 

מפעילים לימי הולדת- אל תסתכלו בקנקן בלבד...

מפעילים לימי הולדת, פעילויות גיבוש או ימי כייף אינם יכולים להסתפק בתלבושת של קוסם או ליצן על מנת להפעיל את הילדים, כשתחום ההפעלות כרוך במיומנות אשר נרכשת ונלמדת באופן מקצועי, וטמונים בה לא מעט ידע והבנות בפסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות.

 

כמו כן, עמידה מול קהל של הילדים תובעת אסרטיביות ומיומנות מיוחדת במינה, שהרי ילדים הינם קהל מדהים, אך יחד עם זאת זהו קהל ישיר מאוד, דינמי ומפתיע, והמפעיל מחויב בשליטה בכל רגע נתון, לעניין ולאתגר את הקהל הייחודי הזה באופן בלתי רגיל.

 

אז אם שאלתם את עצמכם האם כל מפעיל מתאים להיות גם מפעיל לילדים, התשובה היא שיש צורך בידע נלמד ומיומנויות נרכשת, אך נדרשת גם התאמה אל המקצוע, כישרון טבעי והמון יצירתיות ומעוף. השימוש באביזרים כגון צעצועים, בלונים,תחפושות ועוד תורם רבות להצלחת האירוע.

 

הפקות אירועים לכל קונספט ולכל מטרה

כיום ניתן למצוא היצע רחב של מפעילים לימי הולדת בכל עיר, בכל נושא ולכל טווחי הגיל, והם מהווים חלק בלתי נפרד מן הנוף בכל אירוע חגיגי כמו יום הולדת, ברבת מצווה וכדומה, מהסיבה שיותר ויותר הורים הגיעו להבנה שמוטב לאפשר לאיש המקצוע להפיק את האירוע על מנת להבטיח שהיום החגיגי הזה ייזכר כאירוע חווייתי ומהנה במיוחד.

 

חשוב להדגיש כי קיימות חברות רבות להפקות מגוון רחב של אירועים, לאו דווקא לילדים, כגון ימי גיבוש לחברות, ערבי כייף לוועדי עובדים, מסיבות לרווקות וסדנאות יצירה, אך בבואכם לבחור חברת ההפקות מומלץ לבחון את מומחיותה ורמת המקצועיות של צוות המפעילים, ואף לא להסס לגשת ולצפות במו עיניכם את טיב הפעילויות שמציעה החברה, על מנת להבטיח כי עשיתם את הבחירה הנכונה.