פעילויות לילדים בסוכות

" 7 ימים תשבו בסוכה " ... ומה נעשה שם???


לפונטש בננה כמה רעיונות מקוריים:


צ'יזבט בסוכה – פעילות מרתקת ובה כתב סתרים, אושפיזין וארבע מינים.
סוכתי הסוכה (פעילות לילדי הגן) – "פונטש בננה" תגיע עם סוכה עד
אליכם אותה נבנה עם הילדים וכמובן גם נקשט, נשיר משירי החג ונהנה מסיפור קצר.
שעות סיפור - מותאמות לחג הסוכות ולחגי תשרי.
פעילויות הורים ילדים.
סדנאות יצירה מקוריות.

פעילויות לילדים בסוכות מתאימים ליישובים קהילתיים,הפעלות לבתי ספר, גני ילדים, צהרונים, אירועים פרטיים.

פעילויות לילדים בסוכות 2017: איך מבלים עם הילדים בחג?

מחפשים פעילויות לילדים בסוכות? הורים רבים מוצאים את עצמם מותשים ועייפים, היות והם עדיין לא הספיקו להתאושש מהחופש הגדול ומכל אותן פעילויות קיץ לילדים, כשבפתח כבר עומדים להם חגי תשרי, ובפרט חג סוכות על שלל אירועיו השונים. מידי שנה מוצעות בחול המועד סוכות מגוון אטרקציות ופעילויות שונות שנועדו לבדר את הילדים וגם לשלוף אותם מעט מן המסכים שאליהם הם מחוברים:

 

החל ממוזיאונים ותערוכות אינטראקטיביות שמספקות מענה לסקרנותם המופלאה, דרך הליכה לסרטי קולנוע, הצגות לילדים, מופעים ופסטיבלים למיניהם, וכלה ביציאה אל הטבע במתכונת של פיקניק, סיורים, טיולי הליכה, טיולי רכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים, פינות חי, כמו גם קטיף פירות, מסיק זיתים וכן הלאה.

 

פעילויות פסיביות ופעילויות אקטיביות כוללות אינטראקציה עם הילדים

מחברת פונטש בננה מציינים שניתן למצוא מגוון כמעט אינסופי של פעילויות לילדים בסוכות, שחלקן איכותיות ונושאות עימן ערך מוסף, וחלקן מעט פחות. מחברת פונטש בננה מוסיפים שאפשר באופן כללי לסווג את הפעילויות הללו לשתי קטגוריות: פעילויות פסיביות ופעילויות אקטיביות.

 

בקטגוריית הפעילויות פסיביות ניתן למנות פעילויות כמו צפייה בסרטים והליכה להצגות ומופעים, בעוד שפעילויות אקטיביות כוללות אינטראקציה עם הילדים ומפעילות אותם, אם באופן פיזי כמו סדנאות בישול או סדנאות יצירה מקוריות, ואם בדרך של סקרנות, הפעלת דמיון ונדידה אל עבר מחוזות רחוקים.

 

דוגמה קלסית לכך היא שעת סיפור המשולבת בכלי נגינה, מוזיקה, תחפושות, איפור ועוד מבחר אביזרים שונים ומשונים, שמאפשרים לילדים להישאב פנימה אל תוככי העלילה ולא להיוותר מאזינים בלבד.

 

צ'יזבט בסוכה: פעילות מרתקת השזורה באושפיזין, ארבע מינים וכתב סתרים

אחת מהאטרקציות בחול המועד סוכות 2017 שמציעה חברת פונטש בננה היא "צ'יזבט בסוכה", הנחשבת לאחת מהמקוריות והמרתקות ביותר בקטגוריית הפעילויות לילדים בסוכות. מדובר בפעילות מרתקת השוזרת בתוכה אושפיזין, ארבע מינים וגם כתב סתרים.

 

פעילות נוספת המותאמת לילדי הגן ולילדים בגילאים הרכים היא "סוכתי הסוכה", שבמסגרתה מגיעה חברת פונטש בננה עד אליכם, עם סוכה שהילדים מסייעים בבנייתה וקישוטה, כשלאחר מכן הם יושבים בתוכה ונהנים מסיפורים המותאמים לחגי תשרי, שירי חג ומגוון פעילויות הורים-ילדים ו\או סדנאות יצירה מקוריות.

 

ניתן להזמין ולקיים את הפעילויות לילדים בתל אביב ובמקומות נוספים ברחבי הארץ, והן מותאמות אופטימלית כהפעלות לצהרונים, גני ילדים, בתי ספר, מתנ"סים ביישובים קהילתיים וגם לאירועים פרטיים.