פעילויות לילדים בתל אביב וברחבי הארץ

מה עושים היום עם הילדים?

אנו כהורים מתקשים לעמוד ולספק את הסחורה, ונדרשים לעיתים לעזרתם של אחרים ביצירת הפעלות לילדים ובהעסקתם, על כן פעילויות לילדים בתל אביב ככלל ובישראל כפרט הפכו לנחלתם של אנשי מקצוע.  בימים כתיקונם אנו, ההורים, עוברים בדרך לעבודה בגן או בפעוטון ומשאירים את ילדינו למשך שעות העבודה בידי הגננת המסורה שבחרנו בקפידה מבעוד מועד. במהלך היום מעסיקה הגננת את ילדינו במגוון הפעלות ופעילויות חינוכיות שונות.

ישנו מגוון רחב, כיום של פעילויות לילדים בתל אביב בפרט ובכלל ברחבי ארצנו, בין היתר כמו מסיבת סיום כיתה ו',הפעלות לקייטנות,הפעלות קונספט ואטרקציות לימי הולדת וחגים כמו חנוכה,פורים,סוכות, ל" בעומר ומבחר רחב של פעילויות אחרות.

 

המגוון מאפשר הפעלות של כמה שעות, וכן הפעלות הנמשכות יום שלם או קייטנות הנמשכות שבועיים שלמים. הפעלות מסוימות דורשות מאתנו ההורים להשתתף באופן פעיל בעוד הפעלות אחרות אינן דורשות את נוכחות ההורים כלל.
 

שפע פעילויות לילדים בתל אביב אך איזו אופציה עדיפה?

תלוי בכם, ההורים, בהעדפותיכם, וכמובן גם בתקציבכם. מחירן של פעילויות קיץ לילדים  פעילויות לימי הולדת,משתנה כתלות במשך ההפעלה, רמת המקצועיות של הצוות ובגורמים רבים אחרים. מסיבה זו, הפעלות מסוימות עלולות לעלות כסף רב, בעיקר אלו שמשכן ארוך.    


אנו מציעים לכם סוגי הפעלות שונים אשר יפעילו את ילדכם במגוון דרכים כגון: הישרדות, הטירוף האתגרי, אנגרי בירדס, המרוץ למליון, מיקמק.      

יום ההולדת מתקרב ואתו ההכנות לחגיגה המיוחלת. לבחור פעילויות לילדים בתל אביב זו חגיגה בפני עצמה וכדאי לעשות זאת בשיתוף פעולה בין הורים לילדים. בין אם החלטתם לבחור ביום הולדת רגוע ואינטימי עם מעט מוזמנים או ביום הולדת אקסטרים, המשלב הפתעות והפעלות רבות, חשוב שהבחירה תהיה מוסכמת ומספקת עבורך ועבור בעל השמחה, ילדך.

 

נקודה חשובה נוספת היא בחירת המפעילים ליום ההולדת: חשוב לבחור אך ורק במפעילים מנוסים ומוכשרים, בעלי וותק וניסיון בתחום. צוות המומחים בהפעלות לימי הולדת לילדים ולמבוגרים של פונטש בננה, מספר על מבחר ההפעלות הקיימות לימי ההולדת ועל בחירה בהפעלה מתאימה  לאופיו הייחודי של כל אחד.

 

 
אטרקציות ליום הולדת עם פונטש בננה

כל אחד והסגנון שלו

אם את וילדך מעוניינים בהפעלה שתכלול פעילות אינטנסיבית ומעבר בין תחנות שונות, ישנה אפשרות לבחור את ההפעלה הנקראת יום הולדת הישרדות, המזכירה את סדרת הריאליטי המוכרת בה נדרש לבצע מספר משימות בכדי להצליח במשימת העל וכך לזכות בפרסים.

 

סגנון נוסף המשמש כחלק מפעילויות לילדים בתל אביב מזכיר סדרת ריאליטי אחרת הוא בחירת "יום הולדת המרוץ למליון", בדומה ליום הולדת הישרדות, גם כאן ממלאים משימות ומובטחים פרסים למשתתפים. חשוב מאוד לציין כי מומלץ לשלב בסגנונות אלו עבודה משותפת בקבוצה, כלומר לשים דגש על שיתוף פעולה במפתח להצלחה ולא להתבסס על תחרותיות שלרוב נגמרת בתוצאה של מנצחים מול מפסידים. הרי הרעיון הוא לשמח את כל המוזמנים ולא רק חלק. נסיים באיחולי מזל טוב ובחירה מוצלחת מבין שפע אטרקציות ליום הולדת.