פעילויות קיץ לילדים

אז מה לעשות עם הילדים בחופש הגדול?

הטמפרטורות עולות....... היום ארוך...... הבגדים מתקצרים.......
זה הזמן לצאת לפעילויות קיץ לילדים ב "מסע קיץ".פעילות חוויתית , מרעננת ומאתגרת.מי יצליח לסיים את המסע כשברשותו מספר כפכפי הקיץ הגדול ביותר???........................רמז- הוא לא יישאר יבשששששש.
 

למי מתאימה הפעילות?

גילאי 6-12
פונטש בננה פיתחה מספר פעילויות קיץ לילדים, כך שלכל קבוצת גיל נוכל להתאים "מסע קיץ" משלה. 
לאיזה סוג אירוע?
לכל אירוע קייצי . הפעלות לבתי ספר, פעילויות גיבוש, מסיבת סיום כיתה ו', הפעלות לקייטנות,הפעלות ליום הולדת וכל חגיגה.

 

מה כוללת הפעילות?

צוות מיומן, מחצלות לישיבה, הגברה מקצועית, הפתעות קייציות לכולם, ציוד מלא למשימות אתגר וכמובן.... הרבה ג'ריקנים עם מים.

 

איך לאתר פעילויות קיץ לילדים ולעבור את החופש בשלום?

הורים לילדים? מכירים את המשפט "אמא, אבא משעמם לי"? מחפשים נואשות פעילויות קיץ לילדים? פעילויות לילדים בתל אביב? מידי שנה, ככל שמתקרב הקיץ, עשרות אלפי הורים ישראלים מתחילים להתחבט ולהיות מוטרדים בנוגע לעניין העסקת הילדים למשך כל חופשת הקיץ האינסופית במרווחי הזמן שבין הסבא והסבתא, הבייביסיטר, הדודה וכדומה.

 

חברת פונטש בננה המתמחה בתחום ההפעלות, האטרקציות, ימי כייף וגיבוש לילדים, בני נוער ומבוגרים, פיתחה מגוון פעילויות קיץ מרעננת, חווייתית ומאתגרות המכוונות לילדים בגילאי 6-12, כאשר לכל קבוצת גיל מותאם "מסע קיץ" משלה. הפעילויות מותאמות גם באופן מושלם לחגיגות יום הולדת, מסיבות סיום לכיתות ו', הפעלות למוסדות חינוך, קייטנות ולכל חגיגה ואירוע קייצי כזה או אחר.

 

משחקי אתגר ומשימות במתכונת של סדנת ODT לפיתוח חשיבה יצירתית ומקורית

פעילויות קיץ לילדים מבית "פונטש בננה" תוכננו ונבנו על ידי צוות מקצועי ומיומן, והן כוללות ציוד מלא עבור משימות אתגר, הגברה מקצועית, מחצלות לישיבה ומגוון הפתעות קיציות לכולם.

 

בין שלל אטרקציות לילדים בחופש הגדול השונות ניתן למנות משחקי אתגר ומשימות במתכונת של סדנת ODT לפיתוח חשיבה יצירתית ומקורית, שיתוף פעולה ומנהיגות צעירה, כמו גם סדנה יצירה משעשעת ומהנה המכונה "מכף רגל ועד שרוך" ואופטימלית בצורה מושלמת לכל מי שמחפש רעיונות ליום הולדת לבנים או לבנות.

 

סדנת היצירה נשענת על סיפור משעשע שמעניק דרור לדמיון ומאפשר לילדים לעשות בו שימוש כדי להכין בעזרת שרוכים מגוון פריטים כמו מחזיקי מפתחות, צמות לכובעים מצחיקים, השחלת מבוכים ועוד.

 

סדנת שוקולד שכל כולה מתיקות

הפעלה אחרת שמציעה חברת פונטש בננה היא סדנת שוקולד טעימה שכל כולה מתיקות. מדובר בסדנה שמתאימה לא רק כפעילויות קיץ לילדים אלא גם כהפעלה יצירתית ומקורית לימי הולדת, קייטנות, בתי ספר, ימי גיבוש לילדים ומבוגרים וכדומה.

 

בסדנה מגלים הילדים את הקשר שבין פולי הקקאו לאינדיאנים, כשלאחר מכן הם מפשילים שרוולים ולומדים להכין מגוון מאכלים מתוקים, כמו פרלינים ממולאים מסוגים שונים, סופלה שוקולד חם, שיפודי פירות שנטבלים ומצופים בשוקולד, מקופלת ביתית וטעימה ואפילו ציורי שוקולד אכילים מעל לשקפים.

 

פעילויות לחופש הגדול 2017 גם יכללו הפתעה נוספת שמתאימה לכל הגילאים וניתן לקיים אותה בכל אירוע ומקום היא הפרחת בועות סבון בצבעים ובגדלים שונים בעזרת שלל כלים ייחודיים. חופשה נעימה!