לא מוצאים רעיונות ליום הולדת לילדים? קבלו כמה טיפים חשובים

שוברים את הראש בחיפוש אחר רעיונות ליום הולדת לילדים? מחפשים רעיונות ליום הולדת לילדים בבית? בחצר? במקום ציבורי? כל הורה הנמצא בסיטואציה של חיפוש קדחתני אחר רעיונות ליום הולדת לילדים בני 7 ומעלה, עשוי להיזכר בערגה בימים ההם, שבהם סימלה עוגת השוקולד המיתולוגית יותר מכל את היום המיוחד הזה, וכולם נהגו לרכז ולמקד מסביבה את השמחה.רעיונות ליום הולדת לילדים

 

בימים דאז, כל השאר הסתכם בדרך כלל בכמה שירים ומשחקי החברה הסטנדרטיים כגון "משחק הכיסאות", "אמת או חובה" או "החבילה עוברת", שנוהלו לרוב באופן ספונטני על ידי אחד ההורים או האחים הבוגרים. עם השנים הועם זוהרה של עוגת יום ההולדת, והיא נדחקה מעט הצידה לטובת משחקי החברה והאטרקציות שמסביב, שהפכו ברבות הזמן למרכז החגיגה.

 

הבחירה שבין אטרקציה זו לאטרקציה אחרת

הצוות המקצועי של חברת פונטש בננה, הנמנית ברשימת החברות המובילות בתחום ההפקות לאירועים בקונספטים שונים, מסבירים שרעיונות ליום הולדת לילדים שונים לחלוטין במהותם מאטרקציות לימי הולדת המיועדות למבוגרים, והבחירה בין אטרקציה זו או אחרת עשויה להיות במקרים רבים מורכבת מכפי שנדמה לנו, המבוגרים, שכן רעיונות ליום הולדת לילדים בני 9 עלולים שלא לתפוס בקרב ילדים בני 11 ו-12.

 

זאת ועוד, כדאי לקחת בחשבון שהאטרקציות ל"ימי הולדת של בנים" שונות על פי רוב ב-180 מעלות מאלו של בנות, שמעדיפות בדרך כלל את הסטייל המעודן, בגוונים ורדרדים והרבה אהבה. לפיכך, היות וכל אחד מאיתנו, לרבות ילדים, ניחן בטעם אינדיבידואלי משלו, חשוב לקיים עם הילד שיחה מקדימה כבר בשלב של החיפוש אחר רעיונות ליום ההולדת, זאת במטרה להטיב להבין כיצד הוא מעדיף לחגוג את יום הולדתו.

 

היוועצות עם ילד בנוגע לאטרקציות שהוא מעדיף

מחברת פונטש בננה מציינים שבשלב בחירת האטרקציות והרעיונות ליום הולדת לילדים, כדאי להתייחס לשתי נקודות חשובות, שהאחת מתייחסת לשכבת הגיל והאחרת להעדפותיו של הילד. ההיוועצות עם ילד בנוגע לאטרקציות שהוא מעדיף, מהווה נקודה חשובה במיוחד, היות והיא מעניקה לו תחושה של מעורבות, ובפרט כשמדובר ביום שהוא כל כך סמלי עבורו.

 

ישנן כיום מגוון נרחב של אטרקציות והפעלות נפלאות לימי הולדת, המותאמות פרטנית להעדפותיו של כל ילד ובכל גיל, מה שמאפשר לילד לבחור באטרקציה הקוסמת לו ביותר מבין שלל האופציות הקיימות. מבית פונטש בננה מוסיפים שבין הטרנדים המובילים כיום, ניתן למצוא כמה אטרקציות שהפכו ללהיט בקרב הילדים, שאחת הדוגמאות הקלסיות היא יום הולדת בקונספט של חדר בריחה, המותאם אופטימלית לילדים סקרנים שאוהבים אתגרים ופיצוח תעלומות.